Gizlilik Bildirimi

guleryuzcv.com bir İnsan Kaynakları ve Kariyer Sitesi olarak ana ilkesi aday gizliliğine verdiği önemdir.Amacımız, tüm kullanıcılarımız için güvenli bir site yaratmaktır.

guleryuzcv.com da Cv'nizi oluştururken kimlik bilgilerinizi istemediğiniz sürece doldurmayabilirsiniz. Yani iş arayışınızın çalıştığınız firma yada başka firmalar tarafından duyulmasını istemez iseniz ad-soyad, adres, telefon, vs.alanları boş bırakabilirsiniz. Eğer kişisel bilgileriniz olan ad-soyad, telefon, adres vs. alanları boş bıraktıysanız sizinle kontak kurmak isteyen üye firmalarımız size guleryuzcv.com mesaj sistemiyle site üzerinden ulaşabilirler. Eğer iş arayışınıza ara verdiyseniz ve üye firmaların veri tabanı içinde yaptıkları aramalarda size ulaşmalarını engellemek isterseniz durumunuzu pasif hale getirebilirsiniz. Cv'nizin pasif olduğu durumlarda hiç bir üye firma Cv'nize ulaşamaz.

Daha sonra iş arayışı için Cv'nizi aktif hale getirdiğinizde istediğiniz ilana başvuru yapabilirsiniz. Cv'niz sadece başvuru yapılan firma tarafından incelenecektir. Aktif hale getirilen Cv'niz sadece isbulurum.com'a üye olan firma kullanıcıları tarafından görüntülenecektir. Sisteme üye olan fakat arzu edilen gizlilik prensiplerine uymayan kişi ve kuruluşların bu prensibi dikkate almamalarından dolayı firmamız sorumlu tutulamaz. Bu tür durumlarla karşılaştığınız taktirde Cv'nizi istediğiniz zaman veri tabanından silebilirsiniz.

gulreyuzcv.com da kullanıcılara ait bilgiler sadece üye firmalarımız tarafından görülmektedir.guleryuzcv.com olarak kullandığınız şifrenizin başkası tarafından kullanıldığından şüphe ederseniz şifrenizi hemen değiştirebilirsiniz. guleryuzcv.com da yer alan bilgilerinizi istediğiniz zaman değiştirebilir veya silebilirsiniz.guleryuzcv.com'a gösterdiğiniz ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.

Kurumsal İş İlanları Üye Ol Firma Üyelik İletişim

Amacımız İş İlanları Üye Ol Üye Ol İletişim Bilgilerimiz
Gizlilik Bildirimi İş Arıyorum Cv Oluştur İlan ver İletişim Formu
Hizmet Sözleşmesi İş İlanı      
Kullanım Koşulları Sözleşmesi      
İŞKUR          
KVKK Bilgilendirme Metni        

  İkb GÜLERYÜZ İnsan Kaynakları İstihdam Danışmanlık Özel Eğitim Ticaret Ltd. Şti. Türkiye İş Kurumu’nun 09.04.2020 tarihli 463 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

4904 Sayılı  Kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir.

4904 SAYILI TÜRKİYE İŞ KURUMU KANUNU GEREĞİNCE

İŞ ARAYANLARDAN ÜCRET ALINMASI YASAKTIR!

 
Şikayetleriniz için Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüğüne başvurabilirsiniz.
TÜRKİYE İŞKUR ŞUBELERİ
BÖLGE TELEFON MAİL ADRES
MANİSA (0 236) 231 16 20 [email protected] Sakarya, Kamilsu Cd. No:4, 45020 Şehzadeler/Manisa
KONYA (0 332) 236 08 28 [email protected] Feritpaşa Mah. Mürşitpınar Sok No:4 Selçuklu /KONYA
BURSA (0 224) 225 15 15 [email protected] Üçevler Mahallesi, Esra Sokak No:1 Nilüfer/BURSA
ADANA (0 322) 323 84 44 [email protected] Seyhan Mah.Karataş Cad. No:4 Yüreğir ADANA
BALIKESİR (0 266) 239 71 54 [email protected] Paşaalanı Mah. 188.Sok.No:30 Merkez/BALIKESİR
ANTALYA (0 242) 243 47 70 [email protected] Kanal, Antalya Blv. No:12, 07080 Kepez/Antalya


 
 
 
 
GÜNCEL HABERLER :
Tüm Hakları Saklıdır
Asersoft | Webmanager